Z NAMI NIE DASZ PLAMY! 

AUTO-SERVICE WIECZOREK
od 1989

Wieczorek

AUTO-SERVICE WIECZOREK

NAPRAWY KAROSERII

Auto-Service Wieczorek


Często zdarza się ,że wypadek drogowy lub nawet drobna stłuczka jest dla kierującego stresującym przeżyciem. Kolizje są niebezpieczne dla kierującego i pasażerów jak i również dla pojazdu.

Niestety każdego dnia poruszając się po drogach narażamy się na zdarzenia losowe których ryzyko wpisane jest w jazdę samochodem. Nawet jeżeli w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stanie, różnym uszkodzeniom może ulec samochód a to wiąże się z kosztowną naprawą w warsztacie.

Dzięki współczesnym rozwiązaniom technologicznym nawet w przypadku poważnych uszkodzeń karoserii jest możliwość przywrócenia jej pierwotnego stanu.

Należy jednak pamiętać, że niejednokrotnie takie prace stanowią ingerencję w konstrukcję pojazdu, dlatego naprawy powypadkowe powinny być wykonywane w profesjonalnym zakładzie. Tylko doświadczony specjalista w warsztacie dysponujący odpowiednim zapleczem technicznym może poprawnie ocenić stan uszkodzonego samochodu i zaproponować sposób na skuteczną naprawę.
Nasz serwis od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w szeroko pojętych naprawach nadwozi i śmiało możemy powiedzieć, że posiadamy bardzo duże doświadczenie w tym zakresie.

Korzystając z naszych usług możesz być pewnym, że Twój samochód będzie pod dobrą opieką. ​ 

Blacharskie naprawy
NAPRAWY BLACHARSKIE   "wieczorek"

Współczesne blacharstwo samochodowe różni się od tego typu usług świadczonych wiele lat temu jednak ciągle jest pracą na pograniczu prac mechanicznych oraz rzemiosła. W ramach napraw karoserii świadczymy profesjonalne usługi z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem takim jak ramy prostownicze, system pomiarowy czy lutospawarki aby przywrócić pojazdom ich pierwotny stan nie pozostawiając śladu nawet po poważnych naprawach blacharskich. Zajmujemy się także renowacjami samochodów starszych, których nadwozie uległo zniszczeniu na skutek wieloletniej eksploatacji. 

Wieczorek

NAPRAWY LAKIERNICZE

Zarówno w konsekwencji uszkodzeń mechanicznych jaki w skutek działania różnych czynników atmosferycznych na lakierze powstają uszkodzenia.

W naszym serwisie wiemy jak poprawić wygląd samochodu przez polerowanie, korektę lakieru czy kompleksowe lakierowanie jeżeli jest taka konieczność lub życzenie klienta. Nasza lakiernia oraz doświadczeni specjaliści są do tego typu prac dobrze przygotowani.

Dysponujemy zarówno nowoczesnymi kabinami do lakierowania i suszenia nadwozi jak i własną mieszalnią lakierów. Dzięki najnowszym technologiom i wyposażeniu oraz wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług w zakresie lakiernictwa samochodowego i przemysłowego.  

CO NAS WYRÓŻNIA

  • jesteśmy jednym z najsprawniej funkcjonujących warsztatów samochodowych w regionie, 
  • pracownicy naszego zakładu to doświadczeni fachowcy z zakresu mechaniki, blacharstwa i lakiernictwa co w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem może zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę.Taki układ umożliwia konsultowanie się specjalistów w kwestiach problematycznych, dzięki czemu samochód po naprawie będzie spełniał wszelkie standardy estetyki i bezpieczeństwa, 
  • nasi doradcy starają się dobrać sposób naprawy najkorzystniejszy dla klienta. Dotyczy to optymalizacji zarówno czasu jak i kosztów,
  • klienci którzy korzystają z napraw w ramach polis OC i AC o​bsługujemy bezgotówkowo. Finansujemy i wykonujemy naprawę a poszkodowany nie musi ingerować w proces likwidacji szkody i ​wzajemne relacje serwis- ubezpieczyciel,
  • uszkodzone samochody przewozimy własnym transportem, 
  • zapewniamy wszystkie części zamienne konieczne do wykonania naprawy, 
  • nasi klienci mają możliwość skorzystania z samochodów zastępczych
  • bogata infrastruktura oraz stosowanie nowoczesnych technologii sprawia, żę nadal jesteśmy konkurencyjni wobec warsztatów spełniających znacznie niższe standardy a także wobec Autoryzowanych Stacji Obsługi (ASO). 
wieczorek
wieczorek
wieczorek
wieczorek

PROFESJONALNIE, SZYBKO, SOLIDNIE

Zapraszamy!