Z NAMI NIE DASZ PLAMY! 

AUTO-SERVICE WIECZOREK
od 1989

Wieczorek

AUTO-SERVICE WIECZOREK

LIKWIDACJA SZKÓD

Wieczorek

TARNOWSKIE GÓRY / 2020

LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Kolizja czy wypadek samochodowy zawsze łączy się ze stresem a likwidacja szkody komunikacyjnej często wydaje się procesem skomplikowanym i długotrwałym.

W naszym serwisie pomagamy sprawnie przejść przez taką sytuację i od chwili pierwszego kontaktu otrzymują państwo wsparcie doświadczonego i przeszkolonego doradcy, który pomoże sprawnie przejść przez cały proces.

Oferujemy bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych z ubezpieczenia OC lub AC.

Ogromne doświadczenie pomaga istotnie skrócić czas przewidziany na całą procedurę i uzyskać korzystniejsze warunki rozliczenia naprawy. Szanując Państwa czas i pieniądze minimalizujemy zaangażowanie Klienta w proces likwidacji, organizując cały proces likwidacji szkody począwszy od odbioru uszkodzonego samochodu, poprzez naprawę i rozliczenie aż po wykonanie pokolizyjnego badania technicznego jeśli jest to konieczne.
Współpracujemy ze wszystkim towarzystwami ubezpieczeniowymi, nadzorujemy proces likwidacji szkody w tych zakładach, dzięki temu zgłaszanie szkody, oględziny pojazdu oraz cały proces likwidacji szkody odbywa się w naszym serwisie.

Profesjonalizm i wysoka jakość usług w zakresie likwidacji szkód został potwierdzony certyfikatem przynależności do Sieci Naprawczej PZU S.A. przydzielanym tylko kilka zakładom w regionie. 

SAMOCHODY ZASTĘPCZE:

Każdemu kierowcy, który stracił możliwość korzystania z własnego samochodu na skutek kolizji z OC sprawcy przysługuje bezpłatny pojazd zastępczy.

Wychodząc naprzeciw oddajemy do dyspozycji naszych Klientów flotę samochodów. Nasi wykwalifikowani doradcy dopilnują aby cały proces wynajmu przebiegał z minimalnym udziałem osoby poszkodowanej. Sami w pełni zajmujemy się wszelkimi formalnościami oraz rozliczeniem z ubezpieczycielem sprawcy. 

Nie masz możliwości skorzystania z polisy OC ? Nie martw się ! Dodatkowo oferujemy:

- wynajem indywidualny – dla osób fizycznych i firm – niezależny od pozostawienia
samochodu w naszym serwisie,

- wynajem samochodu na czas przeglądu lub naprawy mechanicznej,

- udostępnienie samochodu zastępczego z polisy assistance za pojazd unieruchomiony w
w wyniku awarii. 

PROFESJONALNIE, SZYBKO, SOLIDNIE

Zapraszamy!